Więc zaczynamy!! - Dieta Diet

Więc zaczynamy!!

60 lat minęło jak jeden dzień
17 kwietnia 2018
Jajko zdrowsze od kury
22 kwietnia 2018
 

To ważny dla mnie dzień - moje 60 urodziny. Zastanawiam się co jest w tym dniu najważniejsze, co jest dla mnie najpiękniejszym prezentem?

Wiem, że najważniejsze jest zdrowie i radość, która z niego płynie. Dzięki temu, że dobrze się czuję, mogę odczuwać satysfakcję z tego, że nasza klinika pomogła już kilkudziesięciu tysiącom pacjentów. NIe wszystkim mogliśmy pomóc, ale zdecydowanej większości przynieśliśmy ulgę w cierpieniu. Najpiękniejszym prezentem na moje 60 te urodziny jest świadomość, że moje rady i przepisy mogą pomóc komuś zwalczyć dolegliwości, czy chorobę, z którą obecnie się zmaga...

Dlatego właśnie chciałam stworzyć ten blog, by mieć miejsce, w którym będę dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Setki przeczytanych książek i dziesiątki tysięcy pacjentów którzy skorzystali z naszych zaleceń pozwoliło mi w ciągu wieloletniej pracy z osobami zmagającymi się z przeróżnymi problemami, zdobyć coś co ma niezwykłą wartość. Praca z tysiącami osób potwierdziła, że nie ma diety idealnej, która pasowałaby dla każdego, dlatego dietadiet.com to portal, który będzie starał się pokazać, że tylko dieta dopasowana indywidualnie dla każdego pacjenta, dzięki najnowszym narzędziom diagnostycznym, pozwala opracować optymalną dietę - idealny program odżywiania.

Co ciekawego będziecie mogli tutaj znaleźć? Będę dzielić się z Wami tym, czego dowiedziałam się w trakcie wielu lat prowadzenia pierwszej w Polsce kliniki spersonalizowanej medycyny stylu życia. Pojawią się smakowite, zdrowe przepisy potraw, które można przyrządzić bardzo szybko, a także różne porady, rekomendacje, recenzje książek, artykuły, historie pacjentów.

Już niebawem kolejne wpisy...

Będę wdzięczna, jeśli będziecie chcieli dzielić sie ze mna swoimi uwagami i sugestiami.
Życzę Wam cudownego i pogodnego dnia.
Do zobaczenia!